fgh
fghe-mail: wyjazdy@alpstour.pl
sgh tel.kom. +48 506 500 528
sdf vbn bn
mapa - jak dojechać

Zillertal

vb

Zillertal (Zillertal Arena, HochZillertal, Mayerhofen Hipach, Hintertux)

14 - 18 marca 2020

5 dni na nartach i snowboardzie

Wyjazd 13 marca (piątek) godz. 22.oo z Zabrza (tutaj .....), powrót po nartach 18 marca, godzina przyjazdu do Polski około 2.oo w nocy

Koszt 400 zł. transport v+ 25 euro/za noc w apartamencie

Rezerwacja miejsca: zaliczka 200 zł. na konto tutaj .....

 

sd sdf vbn
cvb
xcv

ski safari po 487 km świetnie przygotowanych trasach narciarskich, do dyspozycji 178 kolejek w całej dolinie Zillertal wraz z lodowcem Hinterux. 5 dni na nartach. Byliśmy w zeszłym sezonie i było super co widać na filmie i na zdjęciach poniżej.

Na wszystkie areny jeden karnet Zillertal Superskipass  181 wyciągów. 506 km tras. Zillertal Arena to największy, obszarowo teren narciarski w dolinie Zillertal, w której znajdują się jeszcze dwa inne duże ośrodki: Hochzillertal-Hochfügen i Spieljoch oraz Zillertal: Mayrhofen, Finkenberg i Tux. Trasy położone są na wysokości 570 – 2500 n.p.m., przez co panują tu bardzo dobre warunki narciarskie. Do tego Hintertux Przez wielu narciarzy  uważany jest za najlepszy lodowiec w Austrii. W sumie znajduje się tutaj 86 km tras, w tym 23 km tras łatwych, 47 km średnio-trudnych i 16 km trudnych. Najwyżej położone wyciągi dochodzą na wysokość 3250 m. 

 

 

 
cvb
 

bnm

Zillertal Arena
dfg
Lodowiec Hintertux
Na arenie Mayrhofen- Hippach m.in. znajduje się słynna trasa narciarska „Harakiri" najbardziej stromego stoku austriackich Alp (Penken). Tak więc chyba nie trudno się domyślić, że jest to na prawdę trudna trasa i poważne wyzwanie dla fanów ekstremalnej „jazdy po śniegu”. Nachylenie wynosi w tym miejscu aż 78%, a stok jest szeroki na prawie 100 m i długi na 1 km.
cvb

powrót.....